Audriaus Banionio ūkis

1998 m. įkurtas ūkis Audriaus Banionio ir jam talkinančių darbščių žmonių dėka nuolat plėtėsi ir tapo daugiašakiu ūkiu, auginančiu pieninius ir mėsinius galvijus, kiaules, avis, vištas, žąsis. Ūkyje veikia ir savo kaimiškus gaminius vartotojui tiekia kepykla, mėsos, pieno perdirbimo padaliniai, paukštynas, bitynas, užveistas vaismedžių sodas. Ūkyje auginamos grūdinės kultūros naudojamos kaip pašaras gyvuliams, o taip pat aprūpina miltais kepyklą.

Vartotoją pasiekia puikūs kaimiški gaminiai, kurie pelnytai taikosi į kategoriją Natūralūs produktai.


Ūkininkas Audrius Banionis

Ūkininkas iš pašaukimo, nuo vaikystės jautęs trauką kaimui, įsigijęs fermą ir bankrutavusią kepyklą, 1998 m. įkūrė ūkį.

Audrius Banionis - diplomuotas veterinaras, didis svajotojas ir svajonių realizuotojas. Audrius nuolat kunkuliuoja energija ir entuziazmu, naujais planais ir projektais, kuriais užkrečia aplinkinius. 

Audriaus Banionio devizas: "Reikia - bus!".

Audrius Banionis itin didelį dėmesį skiria bendruomeniškumo skatinimui, jos gerovės vystymui.


KAIMAS Į NAMUS

Kepykla

Audriaus Banionio ūkio kaimiška kepykla pradėjo veiklą pačioje ūkio gyvavimo pradžioje ir pelnė vartotojų meilę bei pasitikėjimą.

Visi duonos ir konditerijos gaminiai gaminami naudojant ūkyje užaugintas grūdines kultūras. 

Kepykla pirkėjui siūlo apie 30 skirtingų duonos ir konditerijos gaminių, o vienas naujausių pasiūlymų rinkai - tradiciniai lietuviški šakočiai. 

Pieno perdirbimas

Savų pieninių galvijų pienas ūkyje pradėtas perdirbti 2017 m.  

Šiuo metu vartotojui siūlomi įvairūs natūralūs kaimiški gaminiai be "jokių E": saldaus pieno sūris, grietinė, varškė, jogurtas, sviestas ir kt. 

Vienas iš natūraliausių ir giliausias kaimiškas tradicijas išlaikiusių produktų - natūralus kaimiškas rūgpienis.

Mėsos perdirbimas

Vartotojui siūlome mūsų ūkyje užaugintais pašarais šeriamų gyvulių mėsą ir įvairius jos produktus. Ūkyje gaminami kaimiški rūkyti mėsos gaminiai pasižymi autentišku dūmo skoniu ir kvapu, kurį įgauna alksnių malkomis kūrenamose rūkyklose.

Visi Audriaus Banionio ūkio rūkyti mėsos produktai yra gaminami vertinant, puoselėjant ir siekiant išsaugoti senąsias kaimiško ūkio ir maisto ruošimo technologijas. 

Kiaušinių gamyba

Paukštynas, kuriame vištos laisvai laikomos ant kraiko, kiaušinius rinkai pradėjo tiekti 2018 m. pradžioje.

Šiandien Audriaus Banionio ūkis per parą surenka apie 2000 vnt. kiaušinių, kurie labai greitai pasiekia įvairius Lietuvos kampelius ir jau yra pamėgti vartotojų.

Bitynas

Ūkininko Audriaus Banionio meditacijos ir poilsio vieta - bitynas - pradėtas kurti 2015 m., o šiandien apima apie 100 bičių šeimų.

Profesionalaus veterinaro su didele meile prižiūrimos ūkio bitutės dirba nepailsdamos ir per metus suneša apie 1-2 tonas medaus.

Vaisių sodas

2017 m. ūkis pradėjo vystyti vaismedžių sodą. Ūkio sode pasodintos keturių veislių obelys - Rubinola, Champion, Ligol, Alva ir riešutmedžių. 

Ūkis jau džiaugėsi pirmaisiais obuolių derliais, o artimiausiu metu, tikisi, obuolių pasiūlyti ir prekybai.