Ūkininkas Audrius Banionis pagerbtas už nuopelnus Kauno rajonui

07/07/2020

Valstybės dienos proga ūkininkui Audriui Banioniui buvo įteiktas garbingas Kauno rajonui nusipelniusio asmens apdovanojimas. 

Audrius, kuris visko imasi nuoširdžiai ir su meile, bendruomenės būrimui, jos klestėjimui ir siekdamas palikti įspaudą savo gimtoje žemėje, ypatingai džiaugiasi gautu apdovanojimu. "Tai ženklas, kad viską darau teisingai ir neturiu sustoti", - sako Audrius ir priduria, kad didžiausią "AČIŪ" taria pačiai bendruomenei, kuri ir yra jo veiklos variklis, skatina kurti gražesnę ir darnesnę ateitį, būti vieniems dėl kitų. Audrius neabejoja, kad pradėję nuo savęs ir bendruomeniškumo puoselėjimo svariai prisidėsime ir prie Lietuvos gerovės bei valstybingumo stiprinimo.

Už bendruomenės būrimą, gražią šventę ir įvertinimą Audrius Banionis ypač dėkoja Kauno rajono merui Valerijui Makūnui. "Didelė garbė kartu kurti mūsų visų ir Lietuvos ateitį. Esu be galo dėkingas merui, visiems bendraminčiams ir visai palaikymo komandai ", - sako Audrius ir linki merui didžiausios sėkmės tęsiant pradėtus prasmingus darbus.